Produkt dnia
BROSZKA Motyl Motylek Kolorowy
BROSZKA Motyl Motylek Kolorowy
42,50 zł
szt.
BROSZKA Kryształek Vintage Grafitowa
BROSZKA Kryształek Vintage Grafitowa
56,90 zł
szt.
BROSZKA Ważka Kolorowa
BROSZKA Ważka Kolorowa
42,50 zł
szt.
BROSZKA Elegancka Wąż Cyrkonie
BROSZKA Elegancka Wąż Cyrkonie
59,80 zł
szt.
BROSZKA Konik Morski Cyrkonie
BROSZKA Konik Morski Cyrkonie
58,90 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

Regulamin zakupów

 


1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych naszego sklepu są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie  złożenia zamówienia przez Klienta.

5.

Zamówiony towar dostarczamy jest za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera, Paczkomatów 

Koszty przesyłki ponosi Kupujący.

6.

Możliwe są następujące formy płatności: 

- Przelewem - Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

      - Za pobraniem tj.  zapłata przy odbiorze towaru gotówką  na poczcie/listonoszowi. 

 

Szczegóły związane z wysyłką i realizacją zamówień

w zakładce „Wysyłka i realizacja zamówień”

 

7.

      Przesyłki są dostarczane kurierem Poczty Polskiej tj. Pocztex-em zazwyczaj są w ciągu 2- 3 dni roboczych,

Paczkomatami dostarczenie w 1-3 dni robocze, kurierem DPD dostarczenie jet na następny dzień roboczy.

 

Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek zawinione przez firmy wysyłkowe. Informujemy klienta o wysłaniu zamówienia. Jeżeli zatem przesyłka od naszej informacji o wysłaniu nie pojawia się w ciągu następnych 4 dni roboczych (pn-pt), prosimy to nam zgłosić na toowee@toowee.pl - będziemy to sprawdzać.

 

8.

W przypadku gdy przesyłka wróci do nas z hasłem typu „Zwrot. Nie podjęto w terminie” i z innymi pokrewnymi adnotacjami poczty/kuriera, będziemy domagać się zwrotu poniesionych  kosztów od Kupującego za przesyłkę i kwotę za zwrot jaką zażądała od nas firma wysyłkowa.

 

9.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania z transakcji i anulowania zamówienia jeżeli:

- kupujący będzie przedłużał transakcję i termin zapłaty za towar będzie przekraczał termin 14 dni.

 

- gdy kontakt z kupującym będzie utrudniony tj. nieaktualny nr. telefonu czy nieaktywny adres mailowy, brak odpowiedzi na maile czy nasze prośby o potwierdzenie zamówienia itp.

 

10.

Reklamacje/zwroty.

W razie jakichkolwiek zastrzeżeń/problemów/błędów itp. prosimy o kontakt.
Jakiekolwiek sugestie czy problemy postaramy się rozwiązać.
Trafne spostrzeżenia czy uwagi dają zawsze lekcję do doskonalenia naszej pracy.

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U z 2014 r., poz. 827) Konsument* ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Prawo to obowiązuje tylko konsumenta*.

 

*Art. 221 Kodeksu cywilnego, stanowi: [Pojęcie konsumenta] Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 

 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas mailowo toowee@toowee.pl

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

Jeżeli podczas sfinalizowania zamówienia skorzystali Państwo z naszej promocji 'darmowej dostawy', i wybrali inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas, a zwrot obejmował całe zamówienie, co ostatecznie spowodowało niekwalifikowanie się do promocji 'darmowej dostawy', różnica między najtańszym, a wybranym kosztem dostawy (wg. naszego cennika dostaw), zostanie potrącona przy zwrocie należności za towar.

W przypadku gdy skorzystali Państwo z naszej promocji 'darmowej dostawy', a zwrot obejmuje część zamówienia , co również spowoduje niekwalifikowanie się do wykorzystanej promocji, to od kwoty za towar zostanie potrącona kwota za poniesione przez nas koszty wybranej przez Klienta przesyłki (wg. naszego cennika dostaw).

Jeżeli konsument otrzymał rzeczy w związku z umową i korzysta z prawa odstąpienia od umowy: 

 Proszę odesłać nam rzecz na adres firmy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Prosimy o bezpieczne pakowanie zwracanych rzeczy - my dla Państwa staramy się pakować zamówienia w kartoniki, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu i prosimy Państwa o to samo.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

13.

Ze szczególną troską dbamy o dane osobowe naszych klientów. Dane osobowe umieszczane w bazie danych naszego sklepu, są przetwarzane tylko i wyłącznie dla jego potrzeb. Nie są udostępniane żadnym innym podmiotom. Są chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Wprowadzone dane można przeglądać i zmieniać po zalogowaniu do sklepu.

Dane Osobowe Kupującego mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom uprawnionym, w celach, na podstawie i w zakresie określonym w Polityce Prywatności, niniejszym Regulaminie oraz obowiązujących przepisach prawa.

Dane Osobowe są przechowywane i chronione w bazie danych, w której zastosowano wszelkie środki techniczne, funkcjonalne i organizacyjne służące ochronie danych osobowych, w tym wynikające z rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024).

14.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych naszego sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl